Меркелова Грчкој: Опраштамо део дуга, напустите еврозону


Немачка канцеларка Ангела Меркел предложиће да Грчкој буде опроштен део дуга, али и да Атина напусти еврозону, тврди тиражни таблоид „Билд“.